FOTKY


V galerii jsou jak fotografie kapely ve staré sestavě, tak v sestavě nové. Postupem času přibudou další. Starších galerií bylo mnoho, zde najdete už jen výběr těch nejlepších.


Slovensko01.08.2011Slovensko 2009-10
Dlouho slibované fotky z koncertů na Slovensku jsou tu. Velké poděkování patří panu Peteru Užákovi z agentury Corona Golf, která všechna naše vystoupení na Slovensku zprostředkovala a zaslala nám tyto fotografie.

Fotogalerie zde...


Bořeň 1.5.201101.05.2011 - Bořeň
O posledním dubnovém víkendu jsme
vystupovali v Bílině u Teplic a jelikož jsme příští den hráli 30 km vedle v Postoloprtech, rozhodli jsme se, že
na Teplicku přespíme. Ubytování jsme
sehnali v penzionu Bořeň a v neděli dopoledne před koncertem jsme podnikli výšlap na stejnojmenný kopec.
Fotogalerie zde...


Veľký Krtíš 24.7.200924.07.2009 - Veľký Krtíš
V tomto posledním červencovém víkendu byly naplánovány hned dvě akce na Slovensku - v pátek v Krtíši
a v neděli ve Spišské Nové Vsi. I když jsme za tento víkend najezdili asi 1500 kilometrů, vzpomínáme na vystoupení rádi, zejména na Krtíš, kde nám krom báječného pivečka a krásných moderátorek zpestřil cestu náš kamarád Petr Grim, jehož skvělé fotografie si můžete prohlédnout v této galerii.
Fotogalerie zde...


BVV 17.10.200917.10.2009 - Brno
Na vystoupení při příležitosti velké konference finančníků na brněnském výstavišti jsme se moc těšili, hlavně proto, že jsme se na jednom pódiu setkali s klukama z Olympic revivalu z Mladé Boleslavi. Obě kapely hrály asi
35 minut s odlišným repertoárem po vzájemné dohodě. Chlapci z Boleslavi hráli skvěle, tímto je ještě jednou zdravíme a doufáme, že jsme se na jednom pódiu nepotkali naposledy!
Fotogalerie zde...


Litovel 12.9.200912.09.2009 - Litovel
Začátkem září jsme se vypravili do Litovle. Před námi vystupoval Ivan Mládek a po nás Chinaski. Koncert, na který se přišlo podívat několik tiusíc lidí, byl super, což je vidět snad i na přiložených fotografiích. Nezbývá než poděkovat pořadatelům za skvělé zázemí a na další vystoupení v Litovli se budeme těšit třeba někdy v budoucnu.
Fotogalerie zde...


Vyber leto 2009Léto 2009 - Výběr
V této galerii se nachází výběr fotografií z léta. Prvních 10 fotek je z Hlučína, další 3 jsou z Jevišovických historických slavností a poslední fota patří k pouťové zábavě v Sebranicích se skupinou Arcus, která nám velmi ochotně vyšla vstříc svým technickým zázemím. Tímto je zdravíme a budeme se těšit někdy příště!
Fotogalerie zde...


Medlov 10_0816.05.2009 - Štrbice
Do obce Štrbice na Teplicku jsme byli pozváni na oslavu 100 let založení místního SDH. Po cestě jsme se stavili
v restauraci "U rybiček" asi 40 km před Prahou, takže se cesta protáhla na téměř 4 hodiny...
Před námi vystupovala velmi dobrá country kapela Pontiac a celé odpoledne a večer skvěle ozvučil Jirka Zámečník. Playlist jsme hráli kompletní a už teď se těšíme na to, až se do tohoto kraje zase jednou vrátíme...
Fotogalerie zde...


Medlov 10_0807.05.2009 - Majáles
Ve čtvrtek 7.5. jsme si zahráli na Majálese - svátku blanenských studentů. Na velkém pódiu se nám
hrálo skvěle, lidi byli super
a v playlistu až na pár výjimek nechybělo nic z našeho repertoáru.
Za zvuk děkujeme Novasovi a za fotky našemu kamarádovi Petrovi Grimovi.
Fotogalerie zde...


Medlov 10_0807.03.2009 - III. rockový ples
na Rockovém plese v Blansku jsme hráli již podruhé a tak jako loni zde byla skvělá atmosféra. Nemalou zásluhu na tom měla skupina Medium, Železný Zekon a legendární Citron, kteří vystupovali před námi. Na fotky z tohoto mimořádného plesu se můžete podívat na stránkách skupiny Medium (odkaz níže). Krátké video z našeho vystoupení si budete moci prohlédnout již brzy na našich stránkách.
Fotogalerie zde...Medlov 10_0830.01.2009 - ples ve Šlapanicích.
Naše vystoupení na plese hasičů ve Šlapanicích byl v ohrožení, jelikož Miloshovi týden předtím "osleplo" střevo, takže muselo ven. Naštěstí se stačil během týdne vyležet... Taky
jsme po cestě tam píchli kolo u vozíku
a neměli jsme rezervu, ale nakonec všechno dobře dopadlo, ples se moc povedl a spokojený byl jak zvukař Michal Brunclík, tak i starosta hasičů Michal Velan a v neposlední řadě i všechna pěkná děvčata, o která zde nebyla nouze. No posuďte sami!
Fotogalerie zde...Medlov 10_0824.10.2008 - hotel Medlov.
V pořadí již pátá akce pro společnost AT Computers - tentokrát poprvé
v nové sestavě. Koncert se vydařil,
z čehož jsme měli všichni velkou radost. 
Fotogalerie zde...


Duchcov 6.6.200806.06.2008 - Duchcov.
Cesta z domu až do Duchcova trvala neuvěřitelných 5 hodin. Za to na nás čekalo hned několik o
Veľký Krtíš 24.7.200924.07.2009 - Veľký Krtíš
V tomto posledním červencovém víkendu byly naplánovány hned dvě akce na Slovensku - v pátek v Krtíši
a v neděli ve Spišské Nové Vsi. I když jsme za tento víkend najezdili asi 1500 kilometrů, vzpomínáme na vystoupení rádi, zejména na Krtíš, kde nám krom báječného pivečka a krásných moderátorek zpestřil cestu náš kamarád Petr Grim, jehož skvělé fotografie si můžete prohlédnout v této galerii.
Fotogalerie zde...dměn. První byla ve formě vynikajícího pivečka, druhá v podobě skvělé skupiny Pajky Pajk, která hrála před námi, a třetí bylo asi dvoutisícové publikum, ohromná zvuková aparatura a šikovní zvukaři. Za fotečky děkujeme Blance z Teplic!!!
Fotogalerie zde...


Medlov 10_0812. - 14.10.2007 - studio.
výlet, na který jsme se hodně dlouho těšili a připravovali. Po půl roce společného vystupování jsme se odvážili natočit nějaké to demo ve studiu. Vydali jsme se proto do obce Jámy u Žďáru na Sázavou za Mirkem Budíkem, majitelem Studia B a B, který nám v obci zajistil i super ubytování. Jelikož je nutné při velkém pracovním nasazení dodržovat pitný režim, sbalily nám manželky s sebou malý soudek piva a nějaou lahvinku na zahřátí, hromadu jídla a mohlo se vyrazit. Samotné nahrávání šlo velmi dobře a doslova za pár hodin vzniklo šest poměrně kvalitních demo skladeb. Atmosféru z nahrávání i mimo něj jsme se snažili zachytit fotoaparátem.

Fotogalerie zde...


Medlov 10_0815.9.2007 - Vinobraní ve Znojmě.
naše kapela
zavítala na významnou akci - Znojemské vinobraní. Moc jsme se na tento koncert těšili a připravovali, a taky jsme od Znojma hodně očekávali. Přijeli jsme podle pokynů asi o dvě hodiny dříve, a tak zbyla spousta času na skvělý burčák, který všude kolem tekl proudem. Když jsme v 18 hodin začali hrát, na náměstí bylo jen několik desítek lidí, ovšem během několika minut se jich sem nahrnulo několik tisíc! Hráli jsme skoro dvě hodiny a závěrečnou Jasnou zprávu zpívalo s námi asi 6000 lidí. Úžasný zážitek...
Fotogalerie zde...